72
349320

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
62 600 - 83 500 SEK
6 790 - 9 050 USD
Klubbat pris
5 200 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

SKOGSPARTI.

Sign. Olja på duk 46x64 cm.