74
410901

Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 400 - 41 900 SEK
3 410 - 4 540 USD
Klubbat pris
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

LANDSKAP FRÅN BORGÅ.

Sign. Olja på duk 67x95 cm.