75
423574

Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

SOLEN BRYTER FRAM.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 26x38,5 cm.