79
400505

Bernhard Reinhold

(Finland, 1824-1892)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 600 - 31 000 SEK
2 290 - 3 430 USD
Klubbat pris
Bernhard Reinhold
(Finland, 1824-1892)

BERNHARD REINHOLD, porträttpar, olja på duk, signerade och daterade 1872 & 1873.

Senator Alexander Frey med fru. À 71x58 cm.

Ytsmuts, färgbortfall, sedvanligt slitage.