478470
John Rafael Ekelund
(1877-1946)

VY FRÅN AURAÅ.

Sign. 1919. Olja på skiva 46x68 cm.

Utropspris:

700 - 1 000 EUR

Klubbat pris:
500 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76