463611
Hugo Backmansson
(1860-1953)

KAFFESTUND I TRÄDGÅRDEN.

Sign. 1942. Akvarell 33x49 cm.

Utropspris:

800 - 1 200 EUR

Klubbat pris:
800 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76