463611

2. HUGO BACKMANSSON, KAFFESTUND I TRÄDGÅRDEN.

Sign. 1942. Akvarell 33x49 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
800 - 1 200 EUR
Klubbat pris
800 EUR
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358 (0)400 46 45 76
laura.pohjola@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto