106
475279

Ingrid Ruin

(Finland, 1881-1956)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 600 - 15 800 SEK
1 370 - 1 720 USD
Klubbat pris

Ingrid Ruin
(Finland, 1881-1956)

INGRID RUIN, olja på duk, signerad och daterad 1913.

Dalkulla, 67,5 x 44 cm.

Fläckar, hål i duken.