107
463251

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
20 400 - 22 700 SEK
1 880 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 800 EUR
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

DAM I GUNGSTOL.

Sign. -10. Olja på duk 53x40 cm.