107
463251

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
20 100 - 22 400 SEK
1 910 - 2 120 USD
Klubbat pris
1 800 EUR
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

DAM I GUNGSTOL.

Sign. -10. Olja på duk 53x40 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?