108
420022

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
27 400 - 32 800 SEK
2 620 - 3 140 USD
Klubbat pris
18 500 EUR
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

"BLÅ BYXOR".

Sign. fecit. Olja på duk 30x17 cm.

Saarikivi nr. 476.

A tergo intyg: Anni Simberg.

Formgivare

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?