109
477271

Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Utropspris
17 000 - 23 000 EUR
192 000 - 260 000 SEK
18 100 - 24 500 USD
Klubbat pris
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

VID ÅSTRANDEN, FÖRMIDDAGSSTÄMNING.

Sign. Olja på duk 38,5x61 cm.

Proveniens

Galerie Hörhammer. A tergo inventarienummer 31241.

Formgivare

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?