110
473430

Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Utropspris
20 000 - 30 000 EUR
227 000 - 340 000 SEK
20 900 - 31 300 USD
Klubbat pris
43 000 EUR
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

ORRAR.

Sign. 1870. Olja på duk 52x65 cm.