154
475801

Frans Tiger

(Finland/Sverige, 1849-1919)
Utropspris
1 700 - 2 200 EUR
19 300 - 24 900 SEK
1 770 - 2 300 USD
Klubbat pris
1 600 EUR
Frans Tiger
(Finland/Sverige, 1849-1919)

SOMMARVY.

Sign. Olja på duk 75x135 cm.

Frans Tiger föddes i Uleåborg.