16
477842
Eugen Taube
(1860-1913)

VINTERSOL.

Sign. -92. Olja på duk 65,5x46,5 cm.

Utropspris:

2 000 - 2 500 EUR

Klubbat pris:
2 600 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76