477842

16. EUGEN TAUBE, VINTERSOL.

Sign. -92. Olja på duk 65,5x46,5 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Klubbat pris
2 600 EUR
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358 (0)400 46 45 76
laura.pohjola@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto