16
477842

Eugen Taube

(Finland, 1860-1913)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 500 - 28 200 SEK
2 110 - 2 640 USD
Klubbat pris
2 600 EUR
Eugen Taube
(Finland, 1860-1913)

VINTERSOL.

Sign. -92. Olja på duk 65,5x46,5 cm.