17
425888
Hjalmar Munsterhjelm
(1840-1905)

GÅRDSVY.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 23x29 cm.

Utropspris:

4 500 - 5 500 EUR

Klubbat pris:
3 600 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76