18
465251

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
113 000 - 169 000 SEK
10 400 - 15 700 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, olja på skiva, signerad.

Kustlandskap. 45 x 55 cm.

Krackelering, ytsmuts.