162
402151

Konstantin Egorovich Makowski

(Ryssland, 1839-1915)
Utropspris
12 000 - 17 000 EUR
136 000 - 193 000 SEK
12 500 - 17 700 USD
Klubbat pris
12 000 EUR
Konstantin Egorovich Makowski
(Ryssland, 1839-1915)

BONDFLICKA.

Sign. Olja på pannå 40x31 cm.

Vi önskar tacka Elena Nesterova och Natalia Ignatova för information om denhär målningen.