165
418560

Simeon Fedorovich Fedorov

(Ryssland, 1867-1910)
Utropspris
15 000 - 17 000 EUR
170 000 - 193 000 SEK
15 600 - 17 700 USD
Klubbat pris
26 000 EUR
Simeon Fedorovich Fedorov
(Ryssland, 1867-1910)

SKOGSBÄCK.

Sign. Olja på duk 103x79 cm.