250
469772

FYRA LITOGRAFIER, VYER ÖVER MOSKVA.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris

Vy över Kreml, Lith de G. Engelmann, 39x57 cm. Russie, Vue Générale de Moscou, L. Turgis, 38x50 cm. Moscow, R. Bower, 31x52 cm. The Kremlin, Moscow, R. Bower, 25x33 cm. Tre kolorerade. 1800-tal. Med passepartout, oinramade.