Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
263
468482

RYSK SPEGEL

Utropspris
800 - 600 EUR
8 260 - 6 190 SEK
915 - 686 USD
Klubbat pris
750 EUR
RYSK SPEGEL

Ryssland 1800-talets början. Masurbjörk fanerad med svart trä inlägg. Solfjäderformad dekor med intarsia hörnrosetter. Höjd 174 cm och bredd 63 cm.