263
468482

RYSK SPEGEL

Utropspris
800 - 600 EUR
9 060 - 6 800 SEK
835 - 626 USD
Klubbat pris
750 EUR
RYSK SPEGEL

Ryssland 1800-talets början. Masurbjörk fanerad med svart trä inlägg. Solfjäderformad dekor med intarsia hörnrosetter. Höjd 174 cm och bredd 63 cm.