Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
265
459494

BAROCK SKRIVSKÅP

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 000 - 41 300 SEK
3 430 - 4 580 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
BAROCK SKRIVSKÅP

Tyskland 1700-talets början. Valnötsfanerad med infäld listdekor. Spegel dörrar, sekretär nedre del med nerfällbar klaff och lådor. Bredd 124 cm, djup 64 cm, höjd 247 cm.