37
463308
Väinö Blomstedt
(1871-1947)

LANDSKAP MED TALLAR.

Sign. Olja på skiva 54x64,5 cm.

Utropspris:

2 000 - 3 000 EUR

Klubbat pris:
1 500 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76