468051

36. ALVAR CAWÉN, VID FÖNSTRET.

Sign. -18. Olja på duk 70x50 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Klubbat pris
5 200 EUR
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.