36
468051

Alvar Cawén

(Finland, 1886-1935)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
45 300 - 56 700 SEK
4 170 - 5 220 USD
Klubbat pris
5 200 EUR
Alvar Cawén
(Finland, 1886-1935)

VID FÖNSTRET.

Sign. -18. Olja på duk 70x50 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

243. Peter Frie, Utan titel.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
56 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK