35
468665
Venny Soldan-Brofeldt
(1863-1945)

SAMTAL.

Sign. -92. Olja på duk, uppfodrad på skiva 28,5x37 cm.

Utropspris:

4 000 - 5 000 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Galleri Stenman.