48
466845

Woldemar Toppelius

(Sverige, 1858-1933)
Utropspris
1 800 - 2 300 EUR
20 400 - 26 100 SEK
1 880 - 2 400 USD
Klubbat pris
2 200 EUR
Woldemar Toppelius
(Sverige, 1858-1933)

SEGLARE I SKÄRGÅRDEN.

Sign. -09. Olja på duk 35x59 cm.