52
454024

Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Utropspris
40 000 - 50 000 EUR
419 000 - 524 000 SEK
45 400 - 56 800 USD
Klubbat pris
36 000 EUR
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

POJKAR VID STRANDEN.

Sign. 1881. Olja på duk 32x42,5 cm.

På spännram a tergo i blyerts: Edward Saltzman.