9
393989

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 600 - 42 200 SEK
3 430 - 4 580 USD
Klubbat pris
5 600 EUR
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

DAMER PÅ STRANDEN.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 27,5x36 cm.