93
474189

Alfred William Finch

(Belgien/Finland, 1854-1930)
Utropspris
5 000 - 8 000 EUR
52 400 - 83 800 SEK
5 680 - 9 090 USD
Klubbat pris
5 200 EUR
Alfred William Finch
(Belgien/Finland, 1854-1930)

SOMMARVY.

Sign. 1909. Olja på duk 32x42 cm.