94
468232
Akseli Gallen-Kallela
(1865-1931)

AKSELI GALLEN-KALLELA, VY FRÅN TERRASSEN.

Sign. Palo 9 VI 1917. Olja på duk 30x32 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 EUR

Klubbat pris:
Övrigt

Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76