95
478464
Marcus Collin
(1882-1966)

MEXIKANSKA BYKERSKOR.

Sign. Olja på duk 66x80,5 cm.

Utropspris:

4 000 - 6 000 EUR

Klubbat pris:
4 000 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76