96
477396

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
135 000 - 169 000 SEK
12 500 - 15 700 USD
Klubbat pris
12 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

"SKOGSINTERIÖR".

Sign. Olja på duk 60x83 cm.

Åbo konstmuseum 1995, nr 94.