143
536727

William Howard Yorke

(England, 1847-1921)
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
52 400 - 62 800 SEK
5 680 - 6 810 USD
Klubbat pris
William Howard Yorke
(England, 1847-1921)

"MARGARETA".

Sign. 1917. Olja på duk 60x91 cm.