144
534252

Ludvig Richarde

(Sverige, 1862-1929)
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
13 800 - 18 400 SEK
1 260 - 1 670 USD
Klubbat pris
1 100 EUR
Ludvig Richarde
(Sverige, 1862-1929)

FARTYG PÅ HAVET.

Sign. 1904. Olja på duk 66x118 cm.