145
495061

Pieter Jansz van Asch, tillskriven

(Nederländerna, 1603-1678)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 900 - 34 400 SEK
2 090 - 3 140 USD
Klubbat pris
(Nederländerna, 1603-1678)

LANDSKAP MED BYVÄG OCH MÄN.

Sign. Olja på pannå 50x67 cm.

Proveniens

Möjligen Rapps konsthandel, Stockholm.