Arne Jones E1299
145
495061

Pieter Jansz van Asch, tillskriven

(Nederländerna, 1603-1678)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
21 100 - 31 600 SEK
2 290 - 3 430 USD
Klubbat pris
(Nederländerna, 1603-1678)

LANDSKAP MED BYVÄG OCH MÄN.

Sign. Olja på pannå 50x67 cm.

Proveniens

Möjligen Rapps konsthandel, Stockholm.