163
536034

August Vilhelm Boesen

(Danmark, 1812-1875)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
August Vilhelm Boesen
(Danmark, 1812-1875)

SOMMARDAG.

Sign. Fursøen 1892. Olja på duk 36x53 cm.