164
515594

Karl Kaufmann

(Österrike, 1834-1902)
Utropspris
2 000 - 2 200 EUR
22 900 - 25 200 SEK
2 090 - 2 300 USD
Klubbat pris
1 100 EUR
Karl Kaufmann
(Österrike, 1834-1902)

VID STADENS MYNNING.

Sign. C. Carlo. Olja på duk 53x80 cm.