165
535891

Julian Falat

(Polen, 1853-1929)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
68 800 - 91 800 SEK
6 280 - 8 370 USD
Klubbat pris
12 500 EUR
Julian Falat
(Polen, 1853-1929)

VID LÄGERELDEN.

Sign. Olja på duk 35x95 cm.