165
535891

Julian Falat

(Polen, 1853-1929)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
62 800 - 83 800 SEK
6 810 - 9 090 USD
Klubbat pris
12 500 EUR
Julian Falat
(Polen, 1853-1929)

VID LÄGERELDEN.

Sign. Olja på duk 35x95 cm.