170
536712

Erik Abrahamsson

(Sverige, 1871-1907)
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
36 900 - 42 200 SEK
4 010 - 4 580 USD
Klubbat pris
2 800 EUR
Erik Abrahamsson
(Sverige, 1871-1907)

KUSTMOTIV.

Sign. Olja på duk 88x135 cm.