175
534870

Ivan Lavrentevic Gorochov

(Ryssland, 1863-1934)
Utropspris
2 800 - 3 300 EUR
32 100 - 37 900 SEK
2 930 - 3 450 USD
Klubbat pris
Ivan Lavrentevic Gorochov
(Ryssland, 1863-1934)

SKRIVANDE POJKE.

Sign. 1900. Olja på duk, uppfodrad på skiva 21x20 cm.