174
521752

Nikolai Chekhov

(Ryssland, 1858-1889)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 900 - 34 400 SEK
2 090 - 3 140 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
Nikolai Chekhov
(Ryssland, 1858-1889)

FLICKA MED RÖD SCARF.

Sign. -80. Olja på skiva 40,5x32,5 cm.