18
535621

Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
90 600 - 113 000 SEK
8 350 - 10 400 USD
Klubbat pris
6 000 EUR
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

HEMKOMST.

Sign. Olja på duk 94x166 cm.