181
525330

Constantine Korovine

(Ryssland, 1861-1939)
Utropspris
1 300 - 1 500 EUR
14 900 - 17 200 SEK
1 360 - 1 570 USD
Klubbat pris
Constantine Korovine
(Ryssland, 1861-1939)

CONSTANTINE KOROVINE, akvarell och gouache, signerad Paris.

Sommardag. 18,5x12 cm.

Ej examinerad ur ram.