182
490896

Aleksej Danilovich Kivsenko

(Ryssland, 1851-1895)
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
18 800 - 23 000 SEK
2 040 - 2 500 USD
Klubbat pris
3 400 EUR
Aleksej Danilovich Kivsenko
(Ryssland, 1851-1895)

PÅ JAKT.

Sign. Olja på duk 40x53 cm.