188
490649

Julius von Klever

(Ryssland, 1850-1924)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
57 200 - 80 000 SEK
5 270 - 7 370 USD
Klubbat pris
14 000 EUR
Julius von Klever
(Ryssland, 1850-1924)

NÄCKROS.

Sign. Med dedikation. Olja på duk 32x40 cm.

Konstnärens signering och dedikation senare.