24
521750

Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Utropspris
18 000 - 23 000 EUR
203 000 - 259 000 SEK
18 800 - 24 000 USD
Klubbat pris
16 000 EUR
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

ORRAR.

Sign. 1864. Olja på duk 35,5x45 cm.