25
533815

Ilmari Aalto

(Finland, 1891-1934)
Utropspris
1 000 - 1 300 EUR
11 100 - 14 500 SEK
1 050 - 1 360 USD
Klubbat pris
1 400 EUR
Ilmari Aalto
(Finland, 1891-1934)

MOTIV FRÅN HOGLAND.

Sign. -25. Olja på skiva 39x46 cm.