27
527508

Ilmari Aalto

(Finland, 1891-1934)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 500 - 16 900 SEK
1 250 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 600 EUR
Ilmari Aalto
(Finland, 1891-1934)

STILLEBEN MED ÄPPLEN.

Sign. -24. Olja på skiva 55x43,5 cm.