30
533962

Alvar Cawén

(Finland, 1886-1935)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 200 - 45 600 SEK
3 120 - 4 160 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
Alvar Cawén
(Finland, 1886-1935)

MOLNIG DAG.

Sign. -18. Olja på duk 46x42,5 cm.

Konstsalongen.