325
524064

BORD, Ryssland, Jacob-stil, 1800-talets slut.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 740 - 8 030 SEK
523 - 733 USD
Klubbat pris

Mahognyfanerad med mässingsbeslag. Diameter 52 cm, höjd 72,5 cm.

Skador på bordsytan.